Związek Firm Public Relations

Związek Firm Public Relations powstał w styczniu 2001 roku jako reprezentacja branży profesjonalnych usług PR w Polsce i aktualnie zrzesza 39 agencji.

Celem działalności Związku jest ochrona praw i interesów zrzeszonych w nim członków, reprezentowanie ich wobec organów państwowych i instytucji, umacnianie pozycji zawodu specjalisty Public Relations oraz edukacja i rozpowszechnianie wiedzy na temat PR. Obszarem szczególnego zainteresowania Związku jest budowanie profesjonalnego dialogu między branżą PR i mediami oraz edukacja na temat dobrych praktyk PR.

Mamy nadzieję, że blog, który właśnie Państwo odwiedzają będzie źródłem inspiracji oraz edukacji i ciekawych materiałów dla wszystkich zainteresowanych PR.

Kilka słów o naszym projekcie:

Celem bloga jest edukacja w dziedzinie PR, wytyczanie dobrych standardów branży PR,  ale też dzielenie się doświadczeniem ekspertów, opiniami środowiska. Mamy nadzieję, że blog będzie dodatkowym źródłem budowania świadomości i roli PR, a jego tematyka skupi się na istotnych sprawach branżowych, problematyce z zakresu PR, komunikacji i case studies. Artykuły na bloga będą przygotowywane przez osoby ściśle związane z branżą,  zarówno szefów agencji PR, managerów, accountów, juniorów, ale też klientów, pracowników naukowych – każda z tych osób posiada doświadczenie i przemyślenia na temat branży i działań PR, które chcemy prezentować.

Zapraszamy!

Kontakt do biura ZFPR:

e-mail: info@zfpr.pl;

tel: 22 55 53 331-4

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: